esmaspäev, 13. aprill 2015

Indycari 2.etapi võitis James Hinchcliffe

James Hinchcliffe juhtimas Helio Castronevesi ees. Foto: Joe Skibinski/Indycar
Rohkete avariide tõttu kaootiliselt kulgenud Indycar sarja 2. etapi NOLA Motorsport Parki ringrajal võitis James Hinchcliffe. Hommikusest paduvihmast märjal rajal toimunud võistlusele startis parimalt stardikohalt avaetapi võitnud Juan Pablo Montoya, kes sõitis liidrina ka valdava osa võidusõidust. Võistlusel toimus aga rohkelt avariisid, mistõttu sõideti 47-ringilisest võistlusest koguni 26 ringi ohutusauto taga. Dallara-Honda autol sõitnud Hinchcliffe oli ohutusauto taga sõites säästnud paremini kütust ja otsustas riskeerida ning loobuda tankimisest, kui lähimad rivaalid ja ka liider Montoya viimast korda boksi pöördusid. Õnn oli kanadalase poolel ja Hinchcliffe võitis võistluse. Poodiumile tõusid ka Helio Castroneves ja James Jakes. 4. finišeerinud Simona de Silvestro järel lõpetas 5.kohaga Montoya. Sarja liidrina kahe etapi kokkuvõttes jätkab Juan Pablo Montoya, kellel on koos 84 p. Järgnevad Helio Castroneves 74, tiitlikaitsja Will Power 70 ja James Hinchcliffe 64 p-ga.
"Minu lemmik on Montoya, sest ta on sõitnud ka vormel-1s ja pealegi väga hästi."